شایعه: بازی The Last of Us Part 2 امسال عرضه می‌شود


اخیراً یکی از نویسنده‌های سابق وبسایت خبری IGN طی رشته توئیتی اعلام کرد که بازی The Last of Us Part 2 صد در صد در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.
خانم Alanah Pearce که از نویسندگان سابق IGN به حساب می‌آید، در طول مدت زمان کاری خود در این وبسایت، روابط نزدیکی را با اهالی صنعت بازی به دست آورده و می‌توان به صحبت‌های ایشان تا حد زیادی اعتماد کرد. ابتدا موضوع به این شکل مطرح شد که خانم پیرس از عدم حضور The Last of Us Part 2 در لیست عناوین مورد انتظار سال ۲۰۱۹ ابراز تعجب کرد و هنگامی که به او توضیح دادند که این بازی هنوز تاریخ عرضه ندارد و به همین علت در لیست حاضر نیست، وی به این شکل پاسخ داد که این عنوان ۱۰۰% در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد و این مورد را چندین بار توسط چندین منبع مختلف شنیده است، هرچند که امکان تغییر برنامه‌ها توسط شرکت Sony وجود دارد. البته کمی بعد این توییت‌ها توسط خود خانم پیرس حذف شدند.

بازی The Last of Us Part 2

شرکت Sony و استدیو Naughty Dog همچنان از ارائه جزئیات در رابطه با تاریخ عرضه بازی The Last of Us part 2 خودداری می‌کنند و حال که شایعات عرضه زودهنگام کنسول‌های نسل بعدی رو به افزایش قرار دارد و سونی نیز جزء غائبین نمایشگاه E3  سال ۲۰۱۹ به حساب  می‌آید، طرفداران بیش از پیش کنجکاو هستند تا تاریخ عرضه این عنوان مورد انتظار را بدانند.