نامزدهای «The Game Awards 2018» مشخص شدند


رویداد «The Game Awards» را بدون هیچ تردیدی می‌توان اسکار صنعت گیم نامید. به تازگی لیست نامزدهای «The Game Awards 2018» مشخص شده‌اند.

امسال به طور کلی دسته‌بندی‌ها تقریبا همانند سال گذشته هستند؛ با این وجود برخی تغییرات نیز صورت گرفته، برای مثال با توجه به محبوبیت روزافزون ورزش‌های الکترونیکی (Esports) این بخش گسترده‌تر شده است و دسته‌بندی‌های بیشتری به خودش اختصاص داده، از طرفی شاهد دسته‌بندی «موردانتظار‌ترین بازی» همانند سال گذشته‌ نیستیم. اگر بخواهیم نگاهی به نامزد‌ها داشته باشیم، دو عنوان «God of War» و «Red Dead Redemption 2» با کاندید شدن در هشت دسته‌بندی، بیشترین تعداد نامزدی را به خود اختصاص داده‌اند.

مراسم The Game Awards 2018 در تاریخ ۶ دسامبر ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد و  مثل همیشه شامل اجرای موسیقی و نمایش‌های اختصاصی تازه می‌شود. لازم به ذکر است که همانند سال‌های قبل این رویداد توسط «Geoff Keighley»  میزبانی می‌شود.

Game of the Year

  • Assassin’s Creed Odyssey – Ubisoft Quebec / Ubisoft
  • Celeste – Matt Makes Games
  • God of War – Sony Santa Monica / SIE
  • Marvel’s Spider-Man – Insomniac Games / SIE
  • Monster Hunter: World – Capcom
  • Red Dead Redemption 2 – Rockstar Games

Best Ongoing Game

  • Destiny 2 – Bungie / Activision
  • Fortnite – Epic Games
  • No Man’s Sky – Hello Games
  • Overwatch – Blizzard
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – Ubisoft Montreal / Ubisoft

Best Game Direction

  • A Way Out – Hazelight Studios / EA
  • Detroit: Become Human – Quantic Dream / SIE
  • God of War – Sony Santa Monica / SIE
  • Marvel’s Spider-Man – Insomniac Games / SIE
  • Red Dead Redemption 2 – Rockstar Games

Best Narrative

  • Detroit: Become Human – Quantic Dream / SIE
  • God of War – Sony Santa Monica / SIE
  • Life is Strange 2: Episode 1 – Dontnod Entertainment / Square Enix
  • Marvel’s Spider-Man – Insomniac Games / SIE
  • Red Dead Redemption 2 – Rockstar Games

Best Art Direction

  • Assassin’s Creed Odyssey – Ubisoft Quebec / Ubisoft
  • God of War – Sony Santa Monica / SIE
  • Octopath Traveler – Square Enix / Acquire / Nintendo
  • Red Dead Redemption 2 – Rockstar Games
  • Return of Obra Din – 3909 LLC

Best Score/Music

  • Celeste – Lena Raine
  • God of War – Bear McCreary
  • Marvel’s Spider-Man – John Paesano
  • Ni No Kuni II – Joe Hisaishi
  • Octopath Traveler – Yasunori Nishiki
  • Red Dead Redemption 2 – Woody Jackson

Best Audio Design

  • Call of Duty: Black Ops 4 – Treyarch Studios / Activision
  • Forza Horizon 4 – Playground Games / Turn 10 Studios / Microsoft Studios
  • God of War – Sony Santa Monica / SIE
  • Marvel’s Spider-Man – Insomniac Games / SIE
  • Red Dead Redemption 2 – Rockstar Games

Best Performance

  • Bryan Dechart as Connor, Detroit: Become Human
  • Christopher Judge as Kratos, God of War
  • Melissanthi Mahut as Kassandra, Assassin’s Creed Odyssey
  • Roger Clark as Arthur Morgan, Red Dead Redemption 2
  • Yuri Lowenthal as Peter Parker, Marvel’s Spider-Man

Games for Impact

  • ۱۱-۱۱ Memories Retold – Digixart / Aardman Animations / BANDAI NAMCO Entertainment
  • Celeste – Matt Makes Games
  • Florence – Mountains / Annapurna Interactive
  • Life is Strange 2: Episode 1 – Dontnod Entertainment / Square Enix
  • The Missing: JJ Macfield and the Island of Memories – White Owls / Arc System Works

Best Independent Game

  • Celeste – Matt Makes Games
  • Dead Cells – Motion Twin
  • Into the Breach – Subset Games
  • Return of the Obra Dinn – 3909 LLC
  • The Messenger – Sabotage Studio

Best Mobile Game

  • Donut County – Ben Esposito / Annapurna Interactive
  • Florence – Mountains / Annapurna Interactive
  • Fortnite – Epic Games
  • PUBG MOBILE – Lightspeed & Quantum / Tencent Games
  • Reigns: Game of Thrones – Nerial / Developer Digital

Best VR/AR Game

  • ASTRO BOT Rescue Mission – SIE Japan Studio / SIE
  • Beat Saber – Beat Games
  • Firewall Zero Hour – First Contact Entertainment / SIE
  • Moss – Polyarc Games
  • Tetris Effect – Resonair / Enhance, Inc

Best Action Game

  • Call of Duty: Black Ops 4 – Treyarch / Activision
  • Dead Cells – Motion Twin
  • Destiny 2: Forsaken – Bungie / Activision
  • Far Cry 5 – Ubisoft Montreal / Ubisoft
  • Mega Man 11 – Capcom

Best Action/Adventure Game

  • Assassin’s Creed Odyssey – Ubisoft Quebec / Ubisoft
  • God of War – Sony Santa Monica / SIE
  • Marvel’s Spider-Man – Insomniac Games / SIE
  • Red Dead Redemption 2 – Rockstar Games
  • Shadow of the Tomb Raider – Eidos Montreal / Crystal Dynamics / Square Enix

Best Role-Playing Game

  • Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age – Square Enix / Square Enix
  • Monster Hunter: World – Capcom
  • Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – Level 5 / BANDAI NAMCO Entertainment
  • Octopath Traveler – Square Enix / Acquire / Nintendo
  • Pillars of Eternity II: Deadfire – Obsidian Entertainment / Versus Evil

Best Fighting Game

  • BlazBlue: Cross Tag Battle – Arc System Works
  • Dragon Ball FighterZ – Arc System Works / BANDAI NAMCO Entertainment
  • Soul Calibur VI – Bandai Namco Studios / BANDAI NAMCO Entertainment
  • Street Fighter V Arcade – Dimps / Capcom

Best Family Game

  • Mario Tennis Aces – Camelot Software Planning / Nintendo
  • Nintendo Labo – Nintendo EPD / Nintendo
  • Overcooked 2 – Ghost Town Games / Team 17
  • Starlink: Battle for Atlas – Ubisoft Toronto / Ubisoft
  • Super Mario Party – NDCube / Nintendo

Best Strategy Game

  • BATTLETECH – Harebrained Schemes / Paradox Interactive
  • Frostpunk – 11 bit studios
  • Into the Breach – Subset Games
  • The Banner Saga 3 – Stoic Studio / Versus Evil
  • Valkyria Chronicles 4 – Sega CS3 / Sega

Best Sports/Racing Game

  • FIFA 19 – EA Vancouver / EA Sports
  • Forza Horizon 4 – Playground Games / Turn 10 Studios / Microsoft Studios
  • Mario Tennis Aces – Camelot Software Planning / Nintendo
  • NBA 2K19 – Visual Concepts / 2K Sports
  • Pro Evolution Soccer 2019 – PES Productions / Konami

Best Multiplayer Game

  • Call of Duty: Black Ops 4 – Treyarch / Activision
  • Destiny 2: Forsaken – Bungie / Activision
  • Fortnite – Epic Games
  • Monster Hunter: World – Capcom
  • Sea of Thieves – Rare / Microsoft Studios

Best Student Game

  • Combat 2018 – Inland Norway University of Applied Sciences – Norway
  • Dash Quasar – UC Santa Cruz
  • JERA – Digipen Bilbao, Spain
  • LIFF – ISTART Digital – France
  • RE: Charge – MIT

Best Debut Indie Game

  • Donut County – Ben Esposito / Annapurna Interactive
  • Florence – Mountains / Annapurna Interactive
  • Moss – Polyarc Games
  • The Messenger – Sabotage Studio
  • Yoku’s Island Express – Villa Gorilla

Best Esports Game

  • CSGO
  • DOTA2
  • Fortnite
  • League of Legends
  • Overwatch

Best Esports Player

  • Dominique “SonicFox” McLean – Echo Fox
  • Hajime “Tokido” Taniguchi
  • Jian “Uzi” Zi-Hao – Royal Never Give Up
  • Oleksandr “s1mple” Kostyliev – Natus Vincere
  • Sung-hyeon “JJoNak” Bang – New York Excelsior

Best Esports Team

  • Astralis – CSGO
  • Cloud9 – LOL
  • Fnatic – LOL
  • London Spitfire – OWL
  • OG – DOTA2

Best Esports Coach

  • Bok “Reapered” Han-gyu – Cloud9
  • Cristian “ppasarel” Bănăseanu – OG
  • Danny “zonic” Sørensen – Astralis
  • Dylan Falco – Fnatic
  • Jakob “YamatoCannon” Mebdi – Team Vitality
  • Janko “YNk” Paunovic – MiBR

Best Esports Event

  • ELEAGUE Major: Boston 2018
  • EVO 2018
  • League of Legends World Championship
  • Overwatch League Grand Finals
  • The International 2018

Best Esports Host

  • Alex “Goldenboy” Mendez
  • Alex “Machine” Richardson
  • Anders Blume
  • Eefje “Sjokz” Depoortere
  • Paul “RedEye” Chaloner

Best Esports Moment

  • C9 Comeback Win In Triple OT vs FAZE – ELEAGUE
  • KT vs IG Base Race – LOL Worlds
  • G2 Beating RNG – LOL Worlds
  • OG’s Massive Upset of LGD – DOTA 2 Finals
  • SonicFox Side Switch Against Go1 in DBZ – EVO

Content Creator of the Year

  • Dr. Lupo
  • Myth
  • Ninja
  • Pokimane
  • Willyrex

منبع: GameSpot